• TurkishEnglishGermany

BİZDEN HABERLER

projeksiyonperdesinedir

Ev Sineması Nasıl Olmalıdır?

Bir ev sineması hayaliniz varsa mutlaka bu yazımızı baştan sona kadar okumanızı tavsiye ederiz. Ev sineması için gerekli tüm bilgiler ve olması gereken ekipmanlar detaylı bilgiler yazımızda.

Öncelikle ev sineması için ne yapmak istediğinize karar veriniz. Yani tamamen bir odanızı ev sineması haline getirmek istiyorsanız mutlaka akustik ses yalıtımını yaptırmanız gerekiyor. Akustik ses yalıtımı sesin odada kalmasını sağlamaktadır ve size sinema salonlarında ki gibi keyifli bir ses keyfi verir.

Daha sonra sinema koltuklarınızı mutlaka sert süngerden yaptırınız sert sünger herzaman yumuşak olan süngerden daha sağlıklı ve daha da keyiflidir.
Ev sineması projeksiyon cihazı almaya karar verdiğinizde mutlaka çok iyi araştırın. Işık güçleri çok önemlidir ev sinema sistemlerinde.
Bir çok markanın ev sinema projeksiyon cihazları vardır ben buradan marka bildirmeden kafanızı karıştırmadan devam etmek istiyorum çünkü bütün ev sinema cihazları aynı kalitede aynı işleme göre hizmet ettiği için hemen hemen hepsinin kalitesi aynıdır.

Projeksiyon perdesine karar verdiğiniz zaman PROLİTE markamız olan ev sinema projeksiyon perdemize bakabilirsiniz. Tamamen %100 karartma siyah arka yüzey sayesinde ışık gücünü dışarıya vermez vermediği için size daha da verimli görüntü sunar.

Ses sisteminde ise, odanızın ölçüsüne göre yani m2 göre ses sistemi almanız gerekmektedir. Size yetecek kadar ses istiyorsanız mutlaka m2 göre ses sistemi satın alınız.

Öncelik film izlemek ise , bu söylediklerimize dikkat etmeniz gerekiyor. Bu ürünlerde tamamen ev sineması ürünlerine göre yapılmaktadır yık baştan birdeha yap uğraşmak istemiyorsanız mutlaka kontrollü bir şekilde ilerlemenizde fayda var.

Ev sinemasında sadece sinema değil, Playstation hayranıysanız ve büyük ekranda bu oyunu oynamayı seviyorsanız bu üründe tam size göre.

Sinema odası yapmak istemeyip evinizin oturma odasında kullanmak istiyorsanız bu ürünleri, yine yazmış olduğum kriterlere uyarsanız yinede sinema keyfi elde edebilirsiniz.

mehmetcan

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Projeksiyon Perdesi Tavsiyesi

Projek iyon Perde i Tav iye i Teknolojinin hızla ilerleme i okullara ve evlere projek iyon cihazlarını rahatlıkla almamızı ağlıyor Projek iyon cihazları bilgi ayardaki görüntünün...

YORUMLAR

Avatar
Mustafa boztepe 08 Haziran 2018

Ev sineması ürünlerinde bize lazım olan tüm ekipmanları anahtar teslim kuruyormusunuz?

Cevapla