• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Ters Projeksiyon Perdesi Fiyatları

Ters Projeksiyon Perdesi Fiyatları

Görüntü kalitesi yüksek olan video ve slaytları çift taraflı olarak izleme imkanı sunan bu perde sayesinde optik yüzeyi ile en iyi görüntüyü kaliteli bir şekilde izlenmesine etki etmektedir. Yaygın bir şekilde bir çok alanlarda uygulamalar için kullanılmaktadır. Çok iyi bir ışık kazancı için ön yüzey kullanılarak yapılan yansıtmada perdeden daha fazla verim alınmaktadır. Ters projeksiyon perdesi kullanılarak uygulama yapılacak yerde karanlık ortam kurmak kaliteli performans sağlama açısından önemlidir. Ters projeksiyon sisteminde en önemli unsurlardan birisi cihazın perde arkasında yer almasıdır. Böylelikle cihazı görmeyen izleyiciler adeta dev bir televizyon izliyormuş gibi bir hisse kapılacaklardır.

Projeksiyon Perdesinin Kontrol Sistemi

Perde kontrolü kullanıcı açısından kolay olması önemlidir. Manuel şekilde kontrolü sağlanabilen perdelerde uzaktan kumandalı projeksiyon perdesi de bulunmaktadır. Uygulama sırasında kontrolünü sağlamak amaçlı kumanda sistemi kullanmak çok daha avantajlıdır. Böylelikle yapılacak olan yayın esnasında aksaklıkları en az seviyeye indirmek mümkün olacaktır. Peki projeksiyon perdesi nereden alınır sorusunu soracak olursanız kaliteli ve uygun fiyatı bir arada tutan perdeyi bulmak en iyisi olacaktır. Koçtaş projeksiyon perdesi temini ile istediğiniz ölçülerde perde bulma şansınız olacaktır.

Projeksiyon Perde Kumaşı Nasıl Olmalıdır

Kumaşın ağırlığı, sertliği ve ışık dağılmasını önleyici özelliğe sahiptir. Işık kazancını artırmada önemli bir yere sahiptir. Projeksiyon kumaşı belli bir metrekare ağırlığı, belli oranda sertlik ve ışığın dağılmasını önleyici özelliktedir. Projeksiyon perdesi kumaşı alımından ön düzeyin gri ya da beyaz olmasına dikkat edilmelidir. Duvara ya da tavana montajı oldukça kolaydır. İsteğe bağlı olarak stor mekanizması hem sağda hem de solda olabilir. Net bir görüntü almak için kaliteli kumaş seçimi yapmak gerekir. Kalitesiz kumaş tercihi yapılırsa görüntünün üst düzey olması pek mümkün olmayacaktır.

  1. 150×150 ters projeksiyon perdesi 500,00 TL
  2. 180×180 ters projeksiyon perdesi 600,00 TL
  3. 200×200 ters projeksiyon perdesi 750,00 TL
  4. 250×200 ters projeksiyon perdesi 850,00 TL
  5. 300×200 ters projeksiyon perdesi 950,00 TL
  6. 300×225 ters projeksiyon perdesi 1,100,00 TL
  7. 300×300 ters projeksiyon perdesi 1,400,00 TL
  8. 400×300 ters projeksiyon perdesi 1,700,00 TL
21 Haziran 2018 16 okunma
mehmetcan

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Projeksiyon Perdesi Tavsiyesi

Projek iyon Perde i Tav iye i Teknolojinin hızla ilerleme i okullara ve evlere projek iyon cihazlarını rahatlıkla almamızı ağlıyor Projek iyon cihazları bilgi ayardaki görüntünün...